=>---  (0 - Sysel O., PGP)
=>Terén nevhodný pro štafety (prudký svah nad centrem).  (3 - Klimpl P., LPU)
=>Terén nevhodný pro štafetový závod  (3 - Novotný D., TJN)
=>Vhodnější pro štafety oproti sobotě.  (2 - Picek J., TJN)
=>Terén byl nádherný pro závod v orientačním běhu. V kombinaci s jedinou možnou pozicí centra závodu ho však považuji za nevhodný pro závod štafet, i když samotný terén v pořádku byl.  (3 - Procházka J., PGP)
=>I přes mnohem větší převýšení (asi jen v MIXech) se mi paradoxně zdál běhatelnější...  (2 - Cahel M., LCE)
=>Na štafety špatný.  (3 - Drábek J., ZBM)
=>mnohem lepší než v sobotu  (2 - Kolovský F., LPM)
=>Mně se terén jeví svým charakterem jako výrazně longový, nevím proč pořadatelé nepožádali o áčka - long + middle. Objektově chudé pasáže zachraňovány připamováním plošinek (faktem, je že tam všechny doopravdy viditelné byly). Pro mě to prostě na štafety na dvojku nebylo.  (3 - Novotný T., ZLH)
=>- orientačně zajímavější než v sobotu, ale i tak je nepřeberné množství terénů, kde není potřeba na začátku vylézt 150 výškových metrů  (3 - Zimmermann J., ZBM)
=>O trošku lepší než v sobotu, díky těm dvěma skalnatym oblastem. Ale taky zadna sláva, spíš za dva mínus.  (2 - Flašar J., PGP)

BDODRŽENÍ DOKUMENTŮ A PRAVIDEL (váha 0,15)
Průměrná známka:3.00
Poznámky:
=>- překročené směrné časy u většiny kategorií  (3 - Sysel O., PGP)
=>Překročení směrných časů u většiny kategorií.  (3 - Klimpl P., LPU)
=>---  (0 - Kolovský F., LPM)

CHODNOCENÍ STAVBY TRATÍ, MAPY, SHROMAŽDIŠTĚ A ORGANIZACE ZÁVODU
Stavba tratí: (váha 0,15)
Průměrná známka:2.25
Poznámky:
=>Tratě dlouhé a neúměrně náročné.  (3 - Klimpl P., LPU)
=>Stavba tratě podobná jako v sobotu. Těžké výběhy čistším lesem a kamenitým a zarostlým svahem dolů, kde mnohý z veteránů přestal závodit, protože se bál o zdraví. Štafety by měli být kontaktním sportem, ale zde byl často kontakt ze zemí. Množství zranění tomu odpovídalo.  (3 - Novotný D., TJN)
=>Pěkné farstování a koncepce tratí. Nevhodně vyřešen divácký úsek. Zvláštní umístění K37 (výrazný strom, který nebyl rozhodně výrazný)  (2 - Picek J., TJN)
=>O trochu lepší než v sobotu a snad i všechny kontroly byly na svém místě.  (2 - Procházka J., PGP)
=>Opět asi zbytečně dlouhé. Ale v lese mě to docela bavilo.  (2 - Cahel M., LCE)
=>Opět příliš dlouhé, velice roztrhané pole.  (3 - Drábek J., ZBM)
=>---  (2 - Kolovský F., LPM)
=>Díky terénu opět možná až příliš kopcovité a tedy nekontaktní.
Ale počínaje volbou na jedničku (aspoň v H165 a D18) výrazně zajímavější trať a citlivěji nabírané převýšení. Převýšení asi opravdu větší než v sobotu, ale nějak moc mi nevadilo.
Pěkná dvojka.  (2 - Novotný T., ZLH)
=>- zase zbytečně dlouhé, ale tato trať mě na rozdíl od soboty bavila  (2 - Zimmermann J., ZBM)
=>Trať H21 ok.  (2 - Flašar J., PGP)

Mapa: (váha 0,20)
Průměrná známka:2.33
Poznámky:
=>Lepší mapa než včera, ale stejně řada drobných (převážně výškopisných) nepřesností. Aktualizace mapy: chyběl výrazný průsek před K39 (průsek za kontrol byl mnohem méně výrazný), některý podrost už by měl být spíše hustníkem.  (2 - Picek J., TJN)
=>Mapa OK (mapoval jsem ji já na ME2016, tak moje hodnocení není objektivní), revize před závodem pořadatelé. Ale typ terénu není vhodný pro štafety, je to terén na long.  (2 - Háj B., TZL)
=>viz sobota  (3 - Zimmermann J., ZBM)

Shromaždiště: (váha 0,10)
Průměrná známka:2.00
Poznámky:
=>OK  (2 - Klimpl P., LPU)
=>Stejné jako v sobotu. Krásně přehledná závodní aréna a nedostatečné bufetové zázemí vhodné tak pro oblastní mistrovství. Mnohý závodník strávil více času ve frontě na jídlo a pití, než sledováním závodu.  (3 - Novotný D., TJN)
=>Celkově v pořádku. Nevhodně ale řešen divácký úsek - daleko od cíloviště, nebyl slyšet rozhlas, člověk neměl povědomí o průběhu závodu, když byl u divácké kontroly. Povinný úsek z divácké kontroly tak cca 50 % štafet (možná i více) vůbec nedodržovalo! (žádný rozhodčí nekontroloval, navíc nebylo moc dobře značeno)  (2 - Picek J., TJN)
=>Catering v pozdějších fázích závodu nestíhal. Záchodů bylo poměrně dost.  (2 - Procházka J., PGP)
=>pěkné jak včera  (2 - Cahel M., LCE)
=>Na divácké už byl hlasatel slyšet jen dost slabě.  (2 - Drábek J., ZBM)
=>---  (2 - Novotný T., ZLH)
=>---  (2 - Zimmermann J., ZBM)
=>Ok.  (2 - Flašar J., PGP)

Organizace závodu: (váha 0,10)
Poznámky:
=>OK  (1 - Klimpl P., LPU)
=>Počasí pořadatelům přálo a tak i dojem je pochopitelně lepší. Velké plus jsou on-line mezičasy z lesa i on-line videopřenos s komentátorem. Díky tomuto divák mohl sledovat i dění mimo divácké prostory.  (2 - Novotný D., TJN)
=>Bez viditelných problémů. Velké plus za online služby během závodu (výsledky, stream, GPS).  (2 - Picek J., TJN)
=>Organizace divácké kontroly byla dosti nešťastná. Příliš krátká cesta pro dětské kategorie do cíle (jak se tam měl další úsek včas dostat?) teda pokud v propletenci koridorů dítě neuvízlo. U delších tratí pak byl opakovaně porušován povinný postup na odběhu od kontroly.  (2 - Procházka J., PGP)
=>Celkově za všechny 3 závody to bylo během víkendu fajn.  (2 - Cahel M., LCE)
=>Nejasný divácký průběh, vracení závodníků na cestu.  (2 - Drábek J., ZBM)
=>Všechny kontroly na svých místech :)  (2 - Flašar J., PGP)

DHODNOCENÍ Z ŘAD ORIENŤÁCKÉHO LIDU
V lese: (váha 0,15)
Poznámky:
=>- překročení směřných časů
- těžké dětské kategorie
- jako plus beru orientačně zajímavější tratě  (3 - Hlavová H., ZBM)
=>Povinný úsek po divácké kontrole byl dost zmatečný a někteří závodníci ho nedodrželi. Nedodrženy směrné časy dle soutěžního řádu (H21), ale mně osobně delší štafety nevadí.  (2 - Kubát P., PHK)
=>Organizačně OK, typ terénu a obtížnost tratí viz výše.  (3 - Háj B., TZL)
=>Zase dost dlouhe, ale pekne trate, na mape mi prisly ne moc zrevidovane porosty.  (3 - Navrátil Š., PGP)

Mimo les: (váha 0,15)